Kentsel Dönüşüm Küçükçekmece | Tasarımimarlık
Kentsel Dönüşüm Küçükçekmece 2018-03-22T17:33:03+03:00

KENTSEL DÖNÜŞÜM

Yeni şehir merkezi konumuna yavaş yavaş girmeye başlayan Küçükçekmece oldukça ilgi görmeye ve yenilenmeye devam ediyor. Kentsel dönüşüm Küçükçekmece de uzun bir süredir devam ediyor ve belirli bir sürede etmeye devam edecek gibi görünüyor. Yepyeni projeler birbiri ardına devam ediyor.

REFERANSLARIMIZ

İSTANBUL KENTSEL DÖNÜŞÜM

Kentsel Dönüşüm öncelikle İstanbul ve Tüm Türkiye’de hizmet vermekteyiz.

Özellikle kentsel dönüşüm İstanbul un hemen hemen birçok önemli semtlerinde hızlı bir şekilde başladı ve son sürat da devam ediyor. Peki, nedir bu kentsel dönüşüm ve ne işe yarar. Aslında kentsel dönüşümün öncelikli olarak ilk amacı insan sağlığını koruma altına almak yani onların güven içinde oturabileceği alanlar inşaat etmektir. Bu yeni yerleşimler ile daha düzenli bir ilçe oluşturmak ve insanlara aradıkları her şeyi kolaylıkla sunabilmek olacak dolayısı ile de eski yapıtlar hızlı yıkılarak yerlerine yeni apartmanlar, yeni binalar ve siteler yer alarak arzu edilen amaçlara ulaşılmış olunacak.

architecture 1 - Kentsel Dönüşüm Küçükçekmece

KÜÇÜKÇEKMECE KENTSEL DÖNÜŞÜM

Özellikle son aylarda Küçükçekmece beldesi civarında daha fazla yoğunlaşan kentsel dönüşümden faydalanan inşaat firmaları, en güzel siteleri inşa ederek hem en güvenli konutları hem de içinden dışına kadar tecrübeli mimarlar ile çalışarak sizlere donanımlı ve zevkle döşenmiş evler teslim ediyorlar. Artan talepler kentsel dönüşüm sayesinde var olan evlerini arsalarını değerlendirip yeni konut sahibi olma hakkını elde ediyorlar.

architecture 2 - Kentsel Dönüşüm Küçükçekmece

İnşaat Başlıyor

Kısa zaman içinde teslim alınan evler ile yeni bir hayata başlamaya hazır mısınız? Artık çok kısa süre içinde hemen inşaat başlanıyor ve içinin son rötuşları da bittikten sonra sizlere teslim edilmiş oluyor.

proces 3 - Kentsel Dönüşüm Küçükçekmece

Yeni Ev Sahibi Olun

Bu aşamadan sonra içinde mutlu olacak şekilde evlerinizi döşer ve bu aşamada da dilerseniz mimarlardan yardım alabilirsiniz. Kentsel dönüşümün yarattığı bu imkânların hemen hemen hepsini yaşamak elbette sizlerin de hakkı ev sizlerde yepyeni bir yaşamın içinde yerinizi çok geçmeden almaya bakın.

Tasarımimarlik olarak sadece mimari projelerde değil kentsel dönüşüm projeleri içinde yardımcı olabiliriz.

İstanbul imar yönetmeliği sayesinde ev sahiplerine tüm imkanlar sağlanmaktadır. Kapıları, yerleri ve özel kullanım alanları ile bir evde aradığınız her şeyi burada bulabilirsiniz. Kentsel dönüşüm İstanbul un hemen hemen her semtine uğrayacak ve gittikçe de büyüyerek diğer illere de gerçekleşecektir. Bugüne kadar yapılan birçok başarılı çalışma sonrası umutlar daha da artıyor ve her yeni proje alacak olanları daha da fazla heyecanlandırıyor.

portfolio7 - Kentsel Dönüşüm Küçükçekmece
architecture 3 - Kentsel Dönüşüm Küçükçekmece