Küçükçekmece Mimarlık Ofisleri | Tasarımimarlık
Küçükçekmece Halkalı Mimarlık Ofisi 2019-11-28T16:37:32+03:00

Küçükçekmece Mimarlık Ofisi

Tasarım Mimarlık Kentsel dönüşüm projelerinin her geçen gün artması ile birlikte mimari alanında ki beklentilerde aynı şekilde artmaktadır. Mimari alanında en ufak bir sorun bölgede ki tüm görüntünün etkilenmesine neden olabilmektedir. Firmamız uzman kadrosu ile birlikte sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

REFERANSLARIMIZ

MİMARLIK OFİSİ HİZMETLERİMİZ

Gönderdiğiniz autocad dosyalarında yer alan 2 boyutlu çizimleri 3DS Max Kat Modelleme sistemini kullanarak 3D boyutta sizlere ulaştırıyoruz. Bu şekilde hem daha canlı hem de daha net bir plan görseli elde etmiş, oluyorsunuz.

3D modelleme sistemi ile birlikte tasarımınıza oldukça net bir şekilde bakmanızı sağlıyoruz. Tasarım yaptığınız bina ya da odanın son halini görebilmenizde yardımcı oluyoruz. Değişim yapmak istediğiniz bölümleri belirleyebiliyor ve bu şekilde zamandan kazanç sağlıyorsunuz.

Hayallerini kurduğunuz mekana sihirli bir dokunuş ile kavuşmanızda yardımcı oluyoruz. Bir mekanın çok daha fazla dikkat çekebilmesi öncelikle dekorasyonun doğru bir şekilde uygulanması ile mümkündür. En doğru dekorasyon önerilerini sizler için sıralıyor ve uzman kadromuz ile birlikte hayalini kurduğunuz dekorasyon seçeneklerini sunuyoruz.

architecture 1 - Küçükçekmece Halkalı Mimarlık Ofisi

KENTSEL DÖNÜŞÜM

KENTSEL DÖNÜŞÜM & Kentsel dönüşüm projelerinin en yoğun şekilde hayata geçirildiği ilçelerden bir tanesi de Küçükçekmece’dir. Firmamız bu kentsel dönüşüm projelerinde sizlere uzman bir ekip ile birlikte hizmet sunuyor.

architecture 2 - Küçükçekmece Halkalı Mimarlık Ofisi

Mimari Uygulama Proje

Mimari proje çizimleri yaparken bu konuda her zaman en kolay kullanıma ve maksimum yüzeye sahip olan alanları belirmektir. Sağlam yapılar inşa etme konusunda uzman kadromuz ile birlikte gerekli diğer tüm işlemlerin kolaylaştırılmasını sağlıyoruz.

proces 3 - Küçükçekmece Halkalı Mimarlık Ofisi

Rölöve Plan Çizim

Rölöve çizimlerinde uzman çalışma arkadaşlarımız ile birlikte sizlere yardımcı olmaktayız. Restore edilecek olan binanın en az hasar ile birlikte kısa sürede onarılabilmesi adına sizlere kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Tasarım Mimarlık İletişim Firmamız Kentsel Dönüşüm projelerinde uzman ekibimiz ile birlikte sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Küçükçekmece, Esenler, Bağcılar ve Avcılar bölgelerinde hizmetlerimizi sunmaktayız.

Kaliteli hizmeti sunarken zamanı da değerli kullanarak hızlı bir işlem süresi belirlemekteyiz. Birçok farklı müteahhit ile birlikte çalışırken kısa sürede kaliteli hizmeti ulaştırma politikasını benimsemekteyiz. Kentsel dönüşüm hizmetlerinde alanların doğru bir şekilde değerlendirilmesi oldukça büyük bir önem taşır. Biz Tasarım Mimarlık ekibimiz ile birlikte kaliteli projelerin oluşması konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.

portfolio7 - Küçükçekmece Halkalı Mimarlık Ofisi
architecture 3 - Küçükçekmece Halkalı Mimarlık Ofisi