Çalışma Ruhsatı Röleve | Tasarımimarlık
Çalışma Ruhsatı Röleve 2018-05-25T12:23:04+03:00

Çalışma Ruhsatı Röleve

Günümüzde firmaların değişen ihtiyaçları sebebiyle sıklıkla restorasyon çalışmaları yapılmaktadır. Bunlar yapıların yeniden inşa edilmesi ve farklı kullanım amaçları için tekrar düzenlenmesi konusunda oldukça faydalı sonuçlar doğurmaktadır. Çalışma ruhsatı röleve çizimi konusunda profesyonel destek almak isteyen kişiler, çalışma alanlarının belirlenen standartlara uygun olarak yeniden yapılması için mimarlık ofisimizden yardım alabilirler. Özellikle son yıllarda artış gösteren kentsel dönüşüm projeleri ve restorasyon alanında birçok farklı projesi olan firmamız alanında uzman ekibiyle kaliteli ve güvenli bir hizmet vermektedir.

0 212 470 86 70

RÖLÖVE HİZMETLERİ

Restorasyon hizmetinin ilk aşaması olan röleve çizimi binadaki eksiklikleri göstermesi ve mevcut durumunu belirlemesi açısından bir hastalığa teşhis koymaya benzetilebilir. Uzman kişiler tarafından yapılan röleve çizimi yeniden yapılandırma işleminin çok daha başarılı ve binaya olabildiğince az hasar vererek tamamlanmasını sağlayacaktır. Çalışma ruhsatı röleve çiziminin ilk adımı olan ölçümlendirme esnasında yapının bütün detaylarının gerekli teknolojik teçhizatlar kullanılarak ölçülmesi oldukça önemlidir. Farklı açılardan çekilen fotoğraf ve videolardan oluşan analizler ise ölçü işleminin daha doğru konumlandırılmasını sağlayarak hata payını sıfıra indirmektedir.

Alınan ölçüler ve farklı açılardan çekilen fotoğrafların bir araya getirilerek binanın mevcut durumunun belirlenmesinin ardından projelendirme aşamasına geçilerek belirli bir ölçek dahilinde tekrar bir proje çizimi yapılır. Binanın yapımında kullanılan malzemeler, iç ve dış mimari koşullar, tesisat durumu ve taşıyıcı kolonların belirlendiği bu projelendirme işleminden sonra binada yapılması gereken değişikliklere karar verilir.

Profesyonel kadrosu ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla birçok konuda mimari projelendirme hizmeti veren firmamız belirlenen standartlara uygun olarak gerçekleştirdiği çalışma ruhsatı röleve çizimlerinde de birçok firma tarafından tercih edilmektedir. Siz de hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için internet sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

architecture 1 - Çalışma Ruhsatı Röleve
Yapmış Olduğumuz Röleve Çizim Projeleri Mimar Tarafından İmzalanmış ve Onaylatılmaya Hazır Teslim Edilir.