Alüminyum Cephe Sistemleri

Alüminyum Cephe Sistemleri Danışmanlık Hizmetleri

 

Alüminyum cephe sistemleri’nde danışmanlık hizmeti vererek, planlama sonrasında tasarlayarak çiziyor, projelendiriyor ve yöneterek gerçekleştirerek uygulamaya hazır hale getiriyoruz. Ayrıca iş takip planlaması ile de projelerimizin sorunsuz devam etmesini sağlıyoruz. Danışmanlık hizmetlerimizin detayları için bize ulaşın.

Planlama Hizmetleri

Planlama hizmetleri’nde sözleşme öncesi ve sözleşme sonrası master iş programı hazırlanması, alüminyum cephe sistemleri sözleşmesi sonrası master iş programına uygun şekilde departman iş programlarının ürün tipi ve cephe bölgesi esaslı olarak hazırlanması sözleşme sonrası, master iş programına uygun malzeme ve iş gücü tedarik programı ile birlikte planlama hizmeti dahilinde nakit akış planı hazırlanması, sözleşme eki master iş programı ile eldeki kaynakların örtüşmediği, bollukların ve eksikliklerin saptanması sağlanarak planlanma yapılmaktadır. Tüm detay bilgiler istişare ile yapılan toplantılar sonucunda alınan kararlar üzerine kuruludur.

Projelendirme Hizmetleri

Projelendirme hizmetleri sözleşme imzası sonrası ihale kapsamındaki ön danışman detaylarının uygulamaya yönelik prensip detaylara dönüştürülmesinden sonra, tüm alüminyum cephe sistemi’ndeki farklı detay noktalarının en ideal şekilde çözümlenmesi sağlanır. Projelendirme hizmeti’ndeki asıl amaç, prensip detayları çizilmiş olan cephe sisteminin tüm plan, kesit ve görünüşleri ile birlikte, farklı detayların ayrıca layoutlar olarak gösterildiği uygulama projelerinin çizilmesi ve uygulama projeleri çizilmiş cephe sisteminin, üreticinin ihtiyacı doğrultusunda detaylandırılmış imalat iş emri çizimlerinin yapılması hedeflenir. Uygulama projeleri çizilmiş cephe sisteminin, ihtiyaç duyulan siparişe yönelik malzeme ihtiyaç listelerinin çıkarılması ile son olarak tamamlanmış iş için as-buılt projelerin çizilmesi ile sonuçlanır.