İş Yeri Ruhsat Çizimi, Ölçü Kroki Planı | Tasarımimarlık
İş Yeri Ruhsat Çizimi, İş Yeri Plan Çizimi 2018-05-03T10:15:10+00:00

İş Yeri Ruhsat Çizimi, İş Yeri Plan Çizimi

Profesyonel kadrosu ve kaliteli mimari anlayışıyla Küçükçekmece, Esenler, Bağcılar ve Avcılar bölgesinde hizmet göstermekte olan Tasarı Mimarlık özellikle kentsel dönüşüm projelerinde müşterilerine hızlı ve güvenli bir hizmet deneyimi yaşatmaktadır. İş yeri ruhsat çizimi, iş yeri plan çizimi gibi konularda da uzman ekibiyle hizmet veren firmamız, tasarladığı kalıcı ve güvenli yapılarla müşterilerinin hayallerini gerçekleştirmektedir.

0 212 470 86 70

RÖLÖVE HİZMETLERİ

Mimari çizimler içinde oldukça önemli bir yer tutan iş yeri plan çizimleri güvenilir kişiler tarafından yapıldığında hem yapıların uzun ömürlü olmasına katkıda bulunmakta hem de kullanışlı özellikleri sayesinde verimli alanlar elde edilmesini sağlamaktadır. Yapının tasarım aşamasına geçilmeden önce yapılacak keşif çalışması, dış faktörlerin yapı üzerindeki etkisinin belirlenmesi için yardımcı olacak ve daha detaylı bir tasarım yapılmasına yardımcı olacaktır. Özellikle yapımı gerçekleştirilecek fabrikaların iklim koşullarına ve arazi şartlarına uygun bir biçimde projelendirilmesi uzun ömürlü ve kaliteli yapıların ortaya çıkmasına sebep olmaktadır.

İş yeri ruhsat çizimi, iş yeri plan çizimi gibi konularda alanında uzman ekibiyle hizmet veren Tasarı Mimarlık, gerçekleştirdiği projeler için detaylı bir keşif çalışması yaparak sağlam yapıların tasarlanmasını sağlamaktadır.

Yapımı gerçekleştirilecek iş yeri projeleri için tasarım aşamasında 3d modelleme sistemini kullanarak müşterilerinin yapının son halini 3 boyutlu görmesini sağlayan Tasarı Mimarlık, restorasyon çalışmalarında da detaylı hizmetler sunmakta ve müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Detaylı rölöve çizimi ile mevcut yapı özelliklerini dikkate alarak yeniden projelendirme yapan firmamız her geçen gün daha fazla profesyonel tasarıma imza atmaktadır. İş yeri ruhsat çizimi, iş yeri plan çizimi gibi konularda resmi kurumlar tarafından kabul edilen prosedürleri uygulayarak, insanlara ergonomik ve verimli çalışma alanları tasarlayan mimarlık ofisimiz kaliteli ve hızlı hizmet anlayışıyla müşterilerine hizmet vermektedir. İnternet sitemizde bulunan telefon numaralarından bize ulaşabilir, iş yeri ruhsat çizimi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

olcu krokisi 300x169 - İş Yeri Ruhsat Çizimi, İş Yeri Plan Çizimi
Yapmış Olduğumuz Röleve Çizim Projeleri Mimar Tarafından İmzalanmış ve Onaylatılmaya Hazır Teslim Edilir.