Mimari Dekorasyon Hizmetleri | Tasarımimarlık
Mimari Dekorasyon Hizmetleri 2018-03-22T17:34:38+03:00

DEKORASYON

Tasarımimarlık olarak sizlere dekorasyon alanında uzman ekibimizle hizmet vermeye devam ediyoruz. Dekorasyon ucu açık bir kavramdır, öyle ki aklınıza gelebilecek her mekanı sizler için dekore edebiliyoruz. Alanında uzman olan mimarımız ve ekibimizle evinizi, çalışma alanınızı, fabrikanızı veya bunlar gibi tüm mekanlarınızı belirli bir ahenk içinde en güzel şekilde tasarlıyoruz.

REFERANSLARIMIZ

İÇ MEKAN TASARIMLARIMIZ

Yaşam alanlarınızı sizlerin kullanımına uygun olacak şekilde estetik, verimli ve sanatsal bir şekilde düzenliyoruz. İnsanlık var olduğundan beri her zaman düzenli olarak yaşamaya çalışmıştır.

Yaşadığı yeri, çalıştığı işi veya gezdiği bir mekanı neresi olursa olsun fark etmez her zaman o yerin gözüne hoş gelmesini ister. Bizler de bunun için çalışıyoruz. Bunu nasıl mı başarıyoruz?Mimari çözümler üreterek en uygun tasarımı sizler için uygun hale getiriyoruz. Çözüm odaklı zenginliğiyle donatılmış ekibimizle bu hizmetleri size sunuyoruz. Biz inanıyoruz ki sizlerin yaşam alanlarınıza ne kadar renk katabilirsek o derecede doğaya ve çevrenize olan bakış açınızı değiştirebiliriz. Peki bize nasıl mı ulaşabilirsiniz? Tasarımimarlık olarak Küçükçekmece / Halkalı da sizlere hizmet veriyoruz, ayrıca bize tasarimimarlik.com.tr üzerinden de ulaşabilirsiniz. Hayatınıza renk katmak ve yeniden canlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

interior 1 compressor - Mimari Dekorasyon Hizmetleri

TADİLAT İŞLERİ

“Yapmış yada yapmakta olduğumuz tadilat ve dekorasyon işlemlerini referanslarımız kısmından inceleyebilirsiniz”

interior 2 compressor - Mimari Dekorasyon Hizmetleri

Ev Tadilat & Dekorasyonu

Dekorasyon ve tadilat işlerimiz İstanbul Avrupa ve Anadolu ilçeleri içinde uygulama yapmaktayız. Profesyonel eğitimli kadromuz Mimar ve İnşaat mühendislerimiz ile uygulanacak işlemleri teklif ve sözleşme haline getirilip onaylanmasının ardından dekorasyon tadilatımız yerinde uygulanmaya başlanmaktadır.

interior 3 compressor - Mimari Dekorasyon Hizmetleri

İş Yeri & Ofis Dekorasyonu

Ofis dekorasyonu, fabrika tadilat ve dekorasyonu, depo tadilat dekorasyonu, kurumsal işletmelerin yenilemeleri dekorasyon ve tadilat çalışmalarını hızlı bir şekilde yaparak teslim etmekteyiz.

Ofis, fabrika, iş yeri, depo vb. tadilat & dekorasyon hizmet alanlarındada faaliyet göstermekteyiz.

Ofis Dekorasyon & Tadilatı

Ev veya bahçe tadilat & dekorasyon hizmet alanlarında da faaliyet göstermekteyiz.

Ev & Bahçe Tadilatı