3D Bina Modelleme Tasarım Hizmetleri

3D Bina Modelleme Tasarım

3D Bina Modelleme ile binalarınızın dış görsellerinin tasarımlarını 3d max bina modelleme mantığında muhteşem tasarımlarınızı yapıyoruz. Birebir ölçülerde gerçekleştirdiğimiz tasarımlar ile uygulama sonrasın da tasarlanan binanın birebirini dijital ortamda inceleme fırsatına sahip oluyorsunuz. Bu işlemlere başlamadan önce kat planlarını göndermiş olduğunuz vektörel formatındaki plan ölçülerine bire bir uygun olarak boyutlandırılır. Tarafımıza teslim edilen plana uygun olarak tefriş yerleşimi yapılır. Pencere, kapı, kolon tüm detaylara özenle dikkat edilerek uygulamada aynı görseli kusursuz şekilde meydana getirmeye çalışmaktayız.

3D Bina Tasarım Örnekleri

3D bina tasarım örnekleri incelemek isterseniz web adresimizden inceleyebilirsiniz. Tasarım çalışması tamamlandıktan sonra alınacak render kat planının görüş açısının en kullanışlı yerinden alınarak sizlerin beğenisine sunulur. Modelleme öncesinde ise müşterilerimizden detaylı olarak talepleri alınır. İstişareler yapılır, kullanılacak malzemeler, renkler ve bir çok konu üzerinde mutabık kalındıktan sonra çalışmalara başlanır. 3 boyut bina tasarım çalışmaları sırasında bir çok kez dijital ortamda çalışmanın gidişatı hakkında hem bilgi verilir, hem de müşterimiz taleplerin kontrolünü sağlamaktadır.

Dış Cephe Bina Tasarım Termin Süresi Fiyat ve Ödeme Şekilleri?

Dış cephe bina tasarımı teslim süresi 4 gündür. Bu süreyi yapılan geri dönüş, istek talepler, tasarım hakkında verilmesi gereken kararlar, revizelere bağlı olarak değişmektedir.  Daha erken bir süre veya daha geç bir süre olabilir. Tarafımızdan talep edilen tüm değişiklikler yapılarak son hali eksiksiz şekilde anlaşma çerçevesince teslim edilir. Bina tasarımları kullanılacak materyallere göre değişmektedir.

Proje fiyatı mutlaka yazıya dökülmektedir. 3D bina modelleme projesinin başlangıcında ödemenin %50 ‘lik kısmı alınmaktadır.  Diğer %50 kısmı ise teslim sonrasında temin edilir. Tarafınıza ilettiğimiz tüm fiyatlarımızda KDV dahil değildir. Detaylı referanslarımızı web sitemiz üzerinden inceleyebilir veya bizlerle iletişime geçerek talep edebilirsiniz.