Dershane Röleve

Dershane Rölöve Hizmetleri

 

Dershane röleve çizimlerinde müşterilerine profesyonel bir hizmet sunan firmamız, uzman ekibiyle en doğru ölçümleri yaparak, aslına uygun yenileme işlemleri gerçekleştirmektedir. Dershane Rölöve işleminin en önemli unsurlarından biri olan fotoğraf çekimi mevcut binanın çeşitli açılardan fotoğraflarının çekilmesi ve hangi açılardan çekildiğinin belirtilmesiyle, binanın durumunu belirlemek için yapılan en faydalı işlemlerden biridir. Aynı zamanda alınacak ölçümler, mümkün olduğunca detaylı yapılmalı ve binanın mevcut durumunu gösterir nitelikte olmalıdır. Dershane röleve işlemi esnasında yapılan ölçümler ve fotoğraflar bir araya getirilerek uygun ölçeklerde bir proje daha çizilir. Bu şekilde binada yapılacak değişiklikler ve restorasyon çalışmalarının neler olduğu belirlenmiş olur.

Tasarımların tamamlanması için binanın yapımında kullanılan malzemelerin neler olduğunun da röleve çalışması yapılırken belirlenmesi oldukça önemlidir. Bu sayede kaliteli ve dayanıklı yapılar oluşturulması sağlanabilir. Binanın iç ve dış mimarisine olabildiğince uygun bir restorasyon çalışması yürütmek hem aslına uygun bir çalışma yapılması hem de binanın olabildiğinde az zarar görmesi açısından önemlidir.

Yapılan tasarımları henüz tamamlanmadan görme olanağı sağlayan 3d modelleme sistemini kullanan mimarlık ofisimiz, aynı zamanda müşterilerinin proje üzerinde uygulamaya geçilmeden değişiklik yapmasına olanak tanıyarak büyük bir zaman ve para tasarrufu yapılmasına imkan vermektedir. Uzman kadrosuyla dershane röleve çizimi gibi detaylı işlemlerde de hizmet veren firmamıza ulaşmak için internet sitemizde yer alan iletişim numaralarını kullanabilir, projelerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.