Eczane Rölövesi, Eczane Plan Çizimi 2018-05-03T10:22:49+00:00

Eczane Rölövesi, Eczane Plan Çizimi

Küçükçekmece, Esenler, Bağcılar ve Avcılar bölgesinde hizmet veren mimarlık ofisimiz, profesyonel kadrosu ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla kentsel dönüşüm projelerinin giderek arttığı günümüzde siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Eczane Rölövesi, Eczane plan çizimi gibi detaylı mimari çizimler hakkında da mimarlık ofisimizden destek almak için internet sitemizde yer alan iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

0 212 470 86 70

RÖLÖVE HİZMETLERİ

Yeniden yapılması planlanan Eczanelerin rölöve ve ölçü krokisi yapıların tasarım aşamasında doğru şekillendirilmesi için en önemli adımlardan biri olan rölöve çizimi profesyonel kişiler tarafından aslına uygun bir şekilde yapılmalıdır. Restore edilecek binanın bulunduğu durumu kağıt üzerine aktarmaya yarayan rölöve işlemi, yapı için gerekli olan taşınmaz unsurlar ve bina desteklerinin yerinin belirlenmesini de sağlayarak projelerin daha doğru tasarlanmasına katkıda bulunur.

Eczane rölövesi, eczane plan çizimi gibi mimari projeler tasarım ofisimiz tarafından özenle gerçekleştirilmektedir. Eczane rölövesi alınırken ilk yapılması gereken planlanacak yerin bütün ölçülerinin alınarak, kağıt üzerine detaylı bir biçimde çiziminin yapılmasıdır. Daha sonra rölöve işleminin diğer bir önemli unsuru olan fotoğraf çekimine geçilir. Yapının çeşitli açılardan çekilen fotoğrafları rölöve işleminin daha anlaşılır olmasını ve yapının detaylarına daha hakim olunmasını sağlamaktadır. Rölöve çizimi tamamlandıktan sonra eczanenin yapımında kullanılan malzemeler ve fotoğrafların çekim açıları hakkında notlar da çizime eklenerek başarılı bir eczane rölövesi alınmış olur.

Yeniden yapılmak istenen yapılar için rölöve çalışması ne kadar detaylı yapılır ve doğru bilgiler verirse ortaya çıkacak tasarım da o kadar başarılı olacaktır. Mimarlık ofisimiz eczane rölövesi, eczane plan çizimi gibi projelerde kaliteli hizmet anlayışıyla ön plana çıkarak, müşterilerine hızlı ve güvenli bir hizmet deneyimiz yaşatmayı amaçlamaktadır. Restore edilmek istenen yapıların rölöve çizimleri ile ilgili mimarlık ofisimizden destek alabilirsiniz.

Yapmış Olduğumuz Röleve Çizim Projeleri Mimar Tarafından İmzalanmış ve Onaylatılmaya Hazır Teslim Edilir.