İş Güvenliği CSGB Rölöve Çizimi | Tasarımimarlık
İş Güvenliği CSGB Rölöve Çizimi 2018-05-03T10:14:15+03:00

İş Güvenliği CSGB Rölöve Çizimi

Restorasyon çalışmaları yapılmadan önce yapılan rölöve çizimi, yenilenmek istenen yapının mevcut durumunu belirterek aslına daha uygun mimari tasarımların yapılmasını sağlamaktadır.

0 212 470 86 70

RÖLÖVE HİZMETLERİ

Özellikle her geçen gün artan kentsel dönüşüm projelerinde ortaya koyduğu kaliteli mimari tasarımları ve yeniden yapılandırma çalışmalarıyla kendini gösteren firmamız Küçükçekmece, Esenler, Bağcılar ve Avcılar bölgesinde faaliyet göstermektedir. İş güvenliği CSGB rölöve çizimi konusunda da müşterilerine hizmet veren Tasarı Mimarlık, profesyonel kadrosu ve müşteri odaklı yaklaşımıyla kaliteli ve sağlam yapılar üretmektedir. Yeniden tasarlanması istenen yapılar için yapılacak rölöve çalışması yapılması, binada bulunan tesisat sistemi ve taşıyıcı kolonların yerlerinin belirlenerek daha doğru tasarımların ortaya konmasını sağlamaktadır. Rölöve alınırken yapılacak çizimlerin gerçeğe olabildiğince yakın olması ve ölçülerin tutarlı olması oldukça önemlidir.

Detaylı ölçümlemeler yapılması sonucu ortaya çıkan rölöve işlemi yeniden planlanma aşamasında işe yarayacak binanın yapımında kullanılan malzemeler, onarım keşifleri gibi bütün bilgileri içermelidir.

İş güvenliği CSGB rölöve çizimi işleminde detaylı ölçü alındıktan sonra çeşitli açılardan fotoğraf çekimi yapılmaktadır. Rölöve işleminin daha doğru değerlendirilmesi için yapılan fotoğraf çekimi alanında uzman kişiler tarafından yapılmalı ve çekilen her fotoğrafın hangi açıdan çekildiği belirtilmelidir. Yapının mevcut durumuyla ilgili bütün bilgilerin toplanmasının ardından tasarım aşamasına geçilerek yeniden planlanan binanın aslına uygun olarak veya farklı bir amaç için kullanılmak üzere tekrar planlanması sağlanır.

Firmamız tasarım faaliyetlerini gerçekleştirirken 3d modelleme sistemlerini kullanarak müşterilerinin, yapının bitmiş halini henüz tasarım aşamasındayken görmesini sağlamaktadır. Bu şekilde hem müşteri memnuniyeti garantisi sağlanmakta hem de yapıların bitmiş hali kişilerin beğenisine sunulmaktadır. Firmamızın verdiği hizmetlerden biri olan İş güvenliği CSGB rölöve çizimi konusunda profesyonel destek almak için internet sitemizde yer alan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

olcu krokisi 300x169 - İş Güvenliği CSGB Rölöve Çizimi
Yapmış Olduğumuz Röleve Çizim Projeleri Mimar Tarafından İmzalanmış ve Onaylatılmaya Hazır Teslim Edilir.