Dış Cephe Bina Tasarımları

Dış Cephe Bina Tasarımları

 

Dış cephe bina tasarımları hizmetimizden önce sizlere 3 boyutu anlatmak isteriz. Daha anlaşılır kılmak açısından 3 boyut kavramının 3 dimension cümlesinin Türkçe karşılığı olduğunu bilmelisiniz. Bu boyutlarda yükseklik, genişlik ve derinlik demektir. 3D koordinat düzleminde X, Y, Z olarak ifade edilir. Bir yerde 3 boyutlu görüntü yakalamak için şartlar; düzlemin olması, 3 boyutlu bir nesne olması ve ışık kaynağının olması gerekiyor. Bu üçü bir araya geldiğinde ise 3 boyut oluyor. Dış cephe bina tasarımları ise tamamen programlar aracılığı ile projelerin çok daha anlaşılır kılınması için yapılıyor. Proje çizimi ve çok daha fazlası için mimarlık ofis hizmetlerimizi talep edebilirsiniz.

3 Boyut Cephe Tasarımları

3 boyutlu cephe tasarımları ise tasarımın 3 boyutlu hale getirilmesi ile oluyor. Her şeyin bir tasarım ürünü olduğu günümüzde, binaların da yapım aşamasından önceki aşaması mutlaka tasarlanıyor olması. Mimar teknolojiyi 3D çizim metodu için kullanılıyor. Bu sayede 3d mimari çizimler her geçen çok daha gelişmiş bir versiyonu ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Mimari hizmetimizde, istenen her mekanı çizip, ardından da tamamen 3D halinde sizlere göstermemiz mümkün. Bu sayede dekorasyonun yapılacak olduğu ev, ofis ya da fabrika için kişinin tamamen hayal ettiği gibi bir görsel görmesi mümkün oluyor. Ayrıca bunun beraberinde mutlaka 3 boyutlu bina konut tasarlama konusunda mimarlar da farklı fikirler edinebiliyor. Bambaşka bir dünyanın kapısını açma konusunda bu durumun avantajlı olduğunu söyleyebiliriz.

3D Bina Görselleştirme

3D bina görselleştirme konusunda yapılacak ilk adım, 3d boyutuna getirmek. Sadece yüksek çözünürlük değil, dış cephe çalışmaları değil, ayrıca çizilen etütlerin de 3 boyutlu hale gelmesi sağlanıyor. Bu sayede katların da daha okunaklı bir hale gelmesi mümkün oluyor. Teknoloji sayesinde hemen herkesin bina görüşünü avantajlı bir hale getirmesi mümkün oluyor hem de direkt olarak çözünürlüğü de yüksek şekilde anlaşılır kılıyor. Tamamen profesyonel bir şekilde uygulamalar yapılıyor. Proje çizimi konusunda uzman olan kişiler, çizimin tamamlanmasından sonra 3 boyutlu hale getirilmesi ile ilgili de gerekeni yapıyor. 3 bina görselleştirme sayesinde, binaların görünümü – evlerin içinin görünümü konusunda çok daha anlaşılır bir sonuç elde edilebiliyor.

Profesyonel Hizmet;

Mimari anlamda yapılan her çizim, yapılan her uygulama talep eden müşterilerimize sunuluyor. Bu durumda ekibimizin görevi çok başarılı bir proje oluşturmanın yanı sıra müşterilerimizin de bu projeyi anlamlandırmasıdır. Bunun için 3 boyutlu çalışmaların olması son derece önemlidir. Tüm bunları göz önünde bulundurmanız halinde, uygulama konusunda da sorun yaşamadan profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Başarılı 3 Boyutlu Bina Uygulama Projeleri

3 boyutlu bina uygulama projeleri konusunda profesyonel olan ekibimiz, farklı projeleri de sunuyor. Referanslarımız arasında olan pek çok ev – iş yeri ve fabrika çok daha rahat bir inceleme yapma fırsatınızı tanıyor. Bu noktada referans bilgilerimiz üzerinden de 3d çalışmalarımızı sunuyor olmamızın büyük bir avantaj olduğunu göreceksiniz. Hem uygulamaları inceleme hem de direkt olarak projeler hakkında bilgi alma açısından gereken en iyi şekilde yapılmaktadır. Mimari proje çizimleri konusunda ekibimiz gereken özeni göstererek hareket ediyor. Tamamen profesyonel çizimler, yaşam alanlarının konforlu ve düzenli inşa edilmesi, yapılan proje çizimlerinde kentsel dönüşümlerde deneyimli kadro ile hareket etmek önemlidir. 3 boyutlu bina tasarlama konusunda uzman olan ekip sayesinde, gereken en iyi şekilde tamamlanmaktadır. Dilerseniz siz de bu alanda profesyonel bir hizmet almak için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.