İmar Barışı Yapılmış Binaya Proje Çizilmesi | Tasarımimarlık

İmar Barışı Yapılmış Binaya Proje Çizilmesi

2018 İmar Barışı / Affı kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanlığının talep etmiş olduğu Kat Mülkiyetli tapular yani krediye uygun hale getirilmesi için gerekli işlemlerden bir tanesi olan Mimari Projenin Çizilmesi, ilgili belediyelerden onaylatılması, kat mülkiyetli tapu listelerinin düzenlenmesi ve bölge tapu müdürlüklerinde onaylatılarak yeni tapuların çıkartılmasını işlemi mimarlar tarafından imzalanarak onaylanacaktır.

Mimari Proje İmar Barışı


Tasarım Mimarlık Olarak Tüm İşlemlerinizi Anahtar Teslim Olarak Gerçekleştirelim.

Mimarlarımızın çizmiş olduğu onaylı projeler ile gerekli yerlere yapacağı müracaatlar ile tapularınızı teslim alın. Tüm işlemlerde barındırdığı ekibi ile çalışmaları yapmaktadır. Sizlere hazır halde teslim etmektedir.

İletişim 0 212 470 86 70 – 539 375 14 41


Yapılmış Binaya Proje Çizilmesi ve Yapılacak İşlemler

2018 İmar Barışı / İmar Affı kapsamında bu işlemler sırası ile binanıza harita ekibimiz ile gelerek parsel ölçülerinizi ve bina sınırlarınızı çıkartarak vaziyet planınızı çiziyoruz. Sonrasında binanızın tüm dairelerine gelerek daire içi ölçüm işlemlerinizi yaparak dijital ortama aktarıyoruz. Dış ölçüm ile birlikte ise binanızın tüm mimari projesini çiziyoruz.

Mimari proje çizimi sonrasında ise daire tapuların hangi daireye ne kadar hisse oranın da çıkartılacağı konusunda hesaplama yaparak kat irtifak listesini oluşturuyoruz.  Gerekli evrakları toplayarak ilgili bölge belediyelere müracaat işlemlerinizi başlatıyoruz. Takip aşamasında tüm onaylar alındıktan sonra belediyeden çıkış işlemleri takiben Bölge Tapu Müdürlüğüne müracaatını yapıyoruz. Mevcut listeleri de onaylatarak yeni tapuların çıkartılmasını sağlıyoruz.

Mimari Proje Çizimi İçin Fiyat Teklifi Alın : 0 212 470 86 70

(Genel Olarak) Bağımsız Bölüm Başı 500 TL

Yapı Kayıt belgesi

2018-11-16T10:23:08+03:00